راهنماي معامله امنآنچه که بايد جهت مراقبت از خود در مقابل کلاهبرداري و فريب بدانيد

1. از آنجا که کاربران بصورت مستقيم با هم تماس مي‌گيرند و هيچ واسطه‌اي وجود نخواهد داشت بايستي دقت داشته باشند که در معاملات، جنبه‌هاي مختلف امنيتي را در نظر بگيرند.

2. سايت ویلاناب نهايت تلاش خود را به منظور شناسايي و احراز هويت کاربران ميزبان مي نمايد و از طريق تلفن ثابت يا تلفن غير اعتباري و ساير روشها، کاربران ميزبان را شناسائي و احراز هويت مي نمايد. با اين حال هيچ گونه مسوليتي در قبال هيچيک از آگهي هاي را نمي‌پذيرد و صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط کاربران مي‌باشد.

3. آگهي‌ها در سايت ویلاناب، توسط کاربراني درج مي‌شوند که هيچ نوع رابطه‌ي حقيقي و يا حقوقي با اين سايت ندارند.

4. بازديدکنندگان بايد قبل از انجام هرگونه معامله، شخصا نسبت به تاييد اطلاعات از روشهاي متعارف (تماس با تلفن هاي همراه غير اعتباري و يا تلفن ثابت و ...) اقدام نمايند.

5. به تاريخ عضويت کاربر و تاريخ درج آگهي در سايت ویلاناب، به عنوان يکي از پارامترهاي اعتماد به آگهي دهنده توجه کنيد.

6. قبل از خرید، مطمئن شويد که ميزبان داراي مجوز از سامان گردشگري و جهانگردي مي باشد.

7. اخذ هرگونه هزينه اضافه بر مبلغ درج شده در سايت ویلاناب توسط ميزبان از مسافر تحت هر عنوان اعم از حق کميسيون،‌ پورسانت،‌ حق دلالي و غيره، مجاز نمي باشد.

8. ساعت تخليه و تحويل،‌ شرايط خرید، ميزان مبلغ بيعانه و نحوه ابطال خرید (انصراف يا کنسلي) بصورت توافقي بين مسافر و ميزبان مي باشد و سايت ویلاناب دخالتي در اين توافق ندارد. قبل از واريز وجه، شرايط ابطال خرید (انصراف يا کنسلي) را جويا شويد و به آن پايبند بمانيد.

9. امکانات و تجهيزاتي را که در تصاوير ديده مي شود و يا در بخش امکانات به آن اشاره شده است (مثل: کولر گازي در هر اتاق، بخاري در هر اتاق، فوتبال دستي، ميز بيليارد، تلويزيون LCD، اينترنت، سيستم صوتي، سرويس بهداشتي فرنگي، استخر، سونا، جکوزي و ...) بايد موجود و قابل استفاده باشد. همچنين بهتر است جريمه اي را در صورت فقدان امکانات فوق در نظر بگيريد.

10. ميزبان موظف است ملک مورد خرید را در شروع مدت خرید بصورت نظافت شده و مرتب تحويل مسافر دهد. مسافر نيز موظف است ملک مورد خرید را در پايان مدت خرید بصورت مرتب شده در حد عرف به ميزبان عودت دهد.

11. خرید به افراد مجرد ممنوع است. ارائه اصل سند شناسايي و محرميت زوجين مطابق با مشخصات ميهمان الزامي ميباشد.

12. ورود حيوانات خانگي به ملک مورد خرید ممنوع مي باشد مگر آنکه ميزبان مکاني مجزا و خارج از فضاهاي مسکوني جهت نگهداري حيوانات خانگي در اختيار مسافر قرار دهد.

13. در صورت مشاهده هر گونه تخلف از قوانين سايت، مي توانيد از طريق لينکهايي که به همين منظور در بخشهاي مختلف سايت ویلاناب قرارداده شده است، اقدام نماييد.